FANDOM


https://vk.com/liva.opoziciya и  https://www.facebook.com/groups/197220100364693

https://www.facebook.com/nina.potarskaya


12 июня 2015 г. - создана партия "Социальное движение", с участием Верника, Поповича, и Ко. Лавочка "Международного отдела" "троцкисткой группы" 15 летней давности появилась опять.

http://gaslo.info/?p=4875

Представляют нынешний правящий слой как «буржуазию»

Причина протестов:

початок протестів слід шукати в боротьбі між різними угрупованнями власників капіталу, які не лише невдоволені контролем за бізнесом з боку «Сім’ї», але і неможливістю здійснювати «законний» бізнес в Україні. Перед вибухом невдоволення відбулось повне зрощення гілок влади: «парламентська більшість + президентська адміністративна вертикаль + судова влада». З іншого боку, відбулося зрощування владних структур з великим капіталом – партія стала корпорацією бізнесових структур, що лобіює їхні інтереси в кишеньковому парламенті, приймаючи потрібні закони. Вступ або вихід з цієї мафіозної структури передбачає для капіталістів наслідки у можливості ведення бізнесу.

В даному випадку поворот до євроінтеграції, сприймався частиною буржуазії, як можливість, хоч і примарна, вийти з-під жорсткого контролю місцевого олігархату. Зрозуміло, що європейським структурам також не вигідно мати справу з сильною українською економікою. Але зміна зовнішньополітичного вектору уявлялась тією соломинкою, за яку схоплюється потопаючий, задавлений податками, зборами, хабарами, рейдерством дрібний та середній бізнес, мріючи про «чесний» капіталізм.

Ці прагнення знайшли відгук не тільки серед представників класу капіталістів, але й значної частини громадськості, що невдоволена владою, котра керується не інтересами суспільства, а інтересами виключно власної вертикалі. Керівні посади в будь-якій інстанції – вузах, адміністраціях, судах, «правоохоронних» органах – займають люди за ступенем лояльності до чинної влади, а не за своїми здібностями. Склалась ситуація, коли працювати, отримувати зарплатню, вести власний бізнес можливо тільки тоді, коли ти служиш системі, що звісно викликало обурення значної частини інтелігенції та найманих працівників. З іншої сторони, кругова порука практично унеможливлювала будь-яку спробу вплинути на ситуацію. Особливо показовими стали дії представників МВС, які виступають в якості охоронців режиму і відчувають повну безкарність по відношенню до населення. Це відчув на собі кожний громадянин задовго перед повстанням. Вбивства і знущання над затриманими, постійні побори, тотальний контроль відчули усі — від студентів до водіїв.

Автор не понимает, что «евроинтеграция» есть по сути захват Украины НАТО.

О какой «национал-буржуазной революции» в современности можно говорить?

За присоединение к правым в борьбе против Яника

Очень слабый, волюнтаристский анализ. 


Нина Потарская (жена Поповича?)

https://www.facebook.com/nina.potarskaya

Дружит с Ильей Пономаревым. Два сапога пара – Захар и Илья.

http://socportal.info/2015/05/09/antifa-iz-kiev-ubezhdal-evropu.html

Идет война имперская. Антифа из Киева убеждает Европу в псевдоантифашизме «ДНР» - размытая позиция

Сайт «Гасло» вообще снят, 25.5.15

http://rev.org.ua/start/

ПРОГРАМНА ЗАЯВА ОРГКОМІТЕТУ ПАРТІЇ СОЦІАЛЬНОЇ РЕВОЛЮЦІЇ (ПРОЕКТ)

http://rev.org.ua/programna-zayava/

система олігархічного капіталізму в основі своїй лишається незмінною – это еще не капитализм

в основі соціально-економічних проблем, які сьогодні продовжують вбивати українське суспільство, лежить відсторонення трудящих від усіх важелів економічної і політичної влади в результаті ринкових реформ. Позбавлення права на достойну працю і гідну зарплату, на якісну медицину та освіту, на захист від свавілля держави й роботодавців — ​​все це ланки одного ланцюга, спрямованого на зміцнення великої буржуазії.

У результаті безвідповідальної та авантюристичної політики вітчизняних капіталістів та зарубіжних імперіалістів багатьом українцям довелось на власному досвіді познайомитись з жахіттям війни. – требовалось четко обозначить причины войны, назвать её подстрекателей, и уйти в подполье

багато з нас мають власні погляди на те, що вважати соціалізмом – вот это и требует объяснений.

Лівий рух повинен позбутися важкої спадщини сталінізму. – избавиться от Поповича

Потреби такого вільного розвитку людини вимагають її доступу до освіти, медичного обслуговування, соціального захисту, досягнень культури та науки. Безкоштовні загальна середня освіта і медицина були великими завоюваннями робітничого класу в ХХ столітті, але саме їх існування поставлене під загрозу в умовах олігархічного капіталізму, який намагається перевести їх на «ринкові рейки» і зробити доступними лише для вузького прошарку заможних.Однак самого лише повернення соціальних завоювань недостатньо; соціалістичним шляхом неможливо просуватися, не розвинувши ці завоювання далі — через оволодіння народом навичками прямої демократії в управлінні власністю, територіальною одиницею і державою.

Программу следовало сразу начать с войны, как самого острого политического момента в жизни страны. Достаточно посмотреть заголовки «Корреспондента» - 1) ЕС, 2) Россия, 3) Восток Украины (война), 4) проблема «языка»

'Йдеться про широку ліву політичну організацію з дієвою внутрішньопартійною демократією, прозору в організаційно-фінансовому та адміністративному плані, чия політика повністю визначається рядовим активом.'это даже не меньшевизм, а еще одна попытка аферизма.

В общем, много общих слов, и нет содержания…

Программа

http://rev.org.ua/wp-content/uploads/2014/04/Programa_31032015.doc

Ті, хто створюють блага — повинні створювати правила!

те которые создают блага – ни у кого не будут спрашивать о правилах!

вся повнота політичної та економічної влади знаходиться у капіталістів – когда власть у них, значит они создат блага! Т.е. под их руководством. А это – основное.

Программа должна быть на русском языке, чтобы все могли её легко понимать.

Должны быть не общие места, без содержания, а анализ конкретных событий, после чего – обобщения. У них явно нет теории.

-          прогресивне оподаткування  доходів громадян з максимальною ставкою 100% (уся частка доходу, що перевищує 1 млн. гривень на місяць, вилучається на користь держави); прогресивний принцип оподаткування прибутку компаній;

- значит, будут и такие!

- повністю безкоштовна середня і вища освіта;

Нужна вообще бесплатное образование, как и медицина, на всех уровнях. И вообще без них.

солідарна участь батьків у вихованні дитини: другий рік відпустки по догляду за дитиною обов’язково надається батьку, а не матері дитини

А требуется – ликвидация семьи!

'Капіталізм добив країну'узкий, национальный подход. Капитализм – это мировое зло, и не самое главное у нас, о чем свидетельствует успех правых партий, которые пытаются покончить с бюрократией и коррупцией.

Примирення сторін протистояння та відновлення країни – разве это может быть целью партии социальной революции?

введення миротворців ООН; розформування ультраправих і нерегулярних збройних формувань по обидва боки фронту – чистой воды анти-ленинизм, пацифизм! Читал ли 21 условия принятия в 3-й Инт.?

списання зовнішнього боргу України перед МВФ та іншими міжнародними інституціями;

-         позаблоковий статус; невикористання Збройних Сил України за кордоном;

-         боротьба за світ без кордонів і перешкод для пересування.

- чистый социал-демократизм!

 

Устав

«Партія соціальної революції» (далі – Партія) є організацією децентралізованого типу, яка побудована на засадах прямої та електронної демократії – Ленин четко говорит о необходимости централизованной орг.

Партія легалізується шляхом реєстрації у порядку, передбаченому чинним законодавством України. – чисто легальная, реформистская партия. Нельзя называть «революционной»

«Законность» - один из китов этой «партии»

Загальне електронне голосування без скликання З’їзду – это вполне реально.

 

http://rev.org.ua/1-2-may-zvit/

Кто вошел в политсовет новой партии:

Євген Деркач, Андрій Іщенко, Олена Маслова, Ніна Потарська, Андрій Рєпа, Артем Тідва, Федір Устінов

Хорошая идея – на плакате краткий электронный адрес.

Но лозунги – старые и нелепые (как можно сказать «Нет миру между классами, когда война идет постоянно, и по наростающей?!)

http://socportal.info/2015/05/01/kpu-anarhisti-yevropejs-ki-livi-v-kiyevi-vidznachili-pershe-travnya.html

Коли учасники почали розходитись, на них напала група молодиків, які називають себе «автономні націоналісти». Міліція затримала трьох нападників. Через декілька хвилин під’їхав автомобіль BMW X5, з наліпкою на номері «Правий сектор». Група з чотирьох-п’яти людей відбила затриманих у правоохоронців, яких було близько 40 осіб, міліція майже не опиралася, передає Громадське. – правый сектор и есть власть. У них – оружие.

 

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.